Scroll Top
Zadzwoń
+48 512 290 055
Kancelaria Machowski

Sprawy karne

W przypadku zatrzymania przez policję najważniejszy dla dalszego przebiegu Twojej sprawy może się okazać szybki kontakt z adwokatem. Od niego może zależeć chociażby dalszy tok postępowania. Adwokaci z Kancelarii Machowski pozostają do Twojej dyspozycji niemal każdego dnia. Pomagamy także osobom ukrywającym się przed wymiarem sprawiedliwości, prowadząc delikatne doradztwo i występując w ich imieniu przed sądem lub prokuraturą.

Kancelaria Machowski

Zadzwoń lub
napisz do nas

Telefon: +48 512 290 055
e-mail: kontakt@kancelaria-machowski.pl

  Rozbój, kradzież, wyłudzenie, posiadanie narkotyków (np. marihuany), prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu lub środków odurzających – to tylko kilka obszarów z zakresu prawa karnego, w których nasi adwokaci posiadają bardzo duże doświadczenie.

  Jeżeli Tobie lub bliskiej osobie grozi postępowanie karne, pamiętaj, że nie czas gra tutaj kluczową rolę. Warto więc szybko rozważyć kontakt z adwokatem, bo liczy się każda godzina, która może zdecydować o dalszym postępowaniu.

  Sprawy karne – reprezentacja na każdym etapie postępowania

  Szybki kontakt z Kancelarią Machowski pozwoli przede wszystkim na rozmowę z adwokatem i zaplanowanie strategii dalszych działań. To kluczowe, szczególnie w przypadku zatrzymania przez policję.

  Jeżeli znajdziesz się w takiej sytuacji, pamiętaj, że jednym z Twoich podstawowych praw jest właśnie niezwłoczna rozmowa z adwokatem. Do tego czasu najlepiej odmówić składania jakichkolwiek wyjaśnień.

  Gdy już rozpoczniemy współpracę w sprawie karnej, ekspert naszej kancelarii dokładnie wyjaśni Ci Twoje prawa i będzie towarzyszył Ci na każdym etapie postępowania. Często rozpoczyna się ono od zatrzymania na 48 godzin. Po nim decyzją sądu może nastąpić aresztowanie na okres do trzech miesięcy.

  Rolą adwokata w postępowaniu na tym etapie jest m.in. dokładna weryfikacja, czy zostały spełnione wszystkie przesłanki, by dokonać zatrzymania. Może on także żądać natychmiastowego zwolnienia bądź złożyć zażalenie w sprawie zatrzymania. W przypadku spraw aresztowych kluczowa jest ocena, czy w wystarczający sposób uzasadniono podejrzenie popełnienia przestępstwa oraz m.in. ryzyko ucieczki.

  Jeżeli szukasz doświadczonego adwokata w sprawie karnej, pamiętaj, że Kancelaria Machowski może reprezentować Cię na każdym etapie postępowania, dążąc do jak najkorzystniejszego zakończenia sprawy.

  Zgłoś się do nas bez względu na to, czy Twoja sprawa jest na etapie postępowania przygotowawczego, czy jest już rozpatrywana przed sądami różnych instancji. Wesprzemy Cię również w przypadku postępowań dotyczących np. dozoru elektronicznego.

  Sprawy karne – reprezentacja pokrzywdzonego

  Jeżeli Twoje dobra zostały naruszone przez osobę, która według Ciebie dopuściła się czynu zabronionego, pamiętaj, że jako osoba pokrzywdzona również masz prawo do adwokata, który będzie bronił Twoich interesów i walczył o to, by sprawca poniósł karę.

  Kancelaria Machowski posiada duże doświadczenie w reprezentowaniu osób, których dobra zostały naruszone. Zgłoś się do nas, a wesprzemy Cię w przejściu wszystkich niezbędnych procedur.

  Już na samym początku współpracy możesz powierzyć nam przygotowanie zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa. Następnie będziemy reprezentować Cię na etapie postępowania przygotowawczego, a także w roli oskarżyciela posiłkowego podczas postępowania sądowego.

  Szukasz adwokata doświadczonego w prowadzeniu spraw karnych? W Kancelarii Machowski zapewnimy Ci profesjonalne wsparcie prawne. Skontaktuj się z nami.

  Pozostałe specjalizacje

  Clear Filters