O Nas - Kancelaria Adwokacka Zbigniewa Machowskiego

O Nas

parallax background
 

Skuteczny Adwokat Szczecin Poznań Wrocław Gdańsk Warszawa

Kancelaria Adwokacka

Zbigniewa MachowskiegoKancelaria Adwokacka w Szczecinie Zbigniewa Machowskiego to zespół skutecznych adwokatów, asystentów i aplikantów, którzy gotowi są na wsparcie i dostarczanie kompleksowych rozwiązań, również tych spraw, które klientom na pierwszy rzut oka wydają się niemożliwe do rozwiązania.

Misją naszej kancelarii jest zapewnienie bezpieczeństwa prawnego a tym samym finansowego dla naszych klientów oraz ich rodzin, poprzez profesjonalne usługi prawnicze.

Zdajemy sobie sprawę, że zawiłości prawa oraz interpretacje orzecznictwa mogą wywoływać zawrót głowy. Dlatego jako jeden z głównych elementów pracy z naszymi klientami to komunikacja. Tłumaczymy i pokazujemy w jaki sposób należy rozumieć przepisy prawa. To właśnie dzięki nietuzionowej komunikacji możemy razem z naszymi klientami budować strategię, aby w sądach uzyskiwać zamierzone założenia.


Działamy nieprzerwanie
od ponad 15 lat


Działamy od 15 lat skutecznie reprezentując klientów indywidualnych jaki i biznesowych, w sporach sądowych i pozasądowych. Specjalizujemy się w szerokim zakresie w prowadzeniu spraw z kodeksu postępowania karnego, spraw kodeksu postępowania cywilnego, prawa karnego gospodarczego, postępowania restrukturyzacyjnego, antywindykacji, sporów prawnych, restrukturyzacji gospodarczej czy upadłości konsumenckiej. Nasza kancelaria miesząca się w Szczecinie oraz Poznaniu i online wspiera przedsiębiorstwa świadcząc profesjonalne usługi prawne. Z sukcesami działamy na terenie całego kraju.

Doświadczenie pokazało nam, z jaką skalą problemów muszą mierzyć się przedsiębiorcy. Dlatego zespół specjalistów kancelarii adwokackiej Zbigniewa Machowskiego w obliczu obowiązującego prawa wychodzi z założenia, że dopiero po połączeniu kompetencji różnych specjalistów skutecznie można rozwiązać problem omawiany podczas spotkania w kancelarii.

Dołącz do naszego zespołu


Czujesz, że możesz wesprzeć nasz zespół?
Skontaktuj się z nami i wyślij swoje CV.

Napisz do nas