Wakacyjne porady prawne

Od 1 lipca do 30 sierpnia 2024 roku, od poniedziałku do piątku,
w godzinach 14:00-16:00, oferujemy 30-minutowe, bezpłatne konsultacje prawne.
 

Konsultacje odbywają się w siedzibie naszej kancelarii, na ul. Firlika 19
w Szczecinie.

To idealna okazja, by skorzystać z fachowej pomocy prawnej bez żadnych opłat. Nasi prawnicy, posiadający bogate doświadczenie, chętnie pomogą w różnych kwestiach prawnych. Aby skorzystać z porady, wystarczy zadzwonić, umówić wizytę i przyjść na spotkanie. 

Darmowe porady prawne w Kancelarii Machowski

Kancelaria Machowski to zespół doświadczonych specjalistów, którzy z zaangażowaniem i empatią wspierają klientów w rozwiązywaniu różnorodnych spraw prawnych. Nasi doświadczeni adwokaci są gotowi pomóc w szerokim zakresie spraw prawnych. Reprezentujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstwa, oferując wsparcie między innymi w sprawach cywilnych, rodzinnych, karnych oraz gospodarczych.
Nasze podejście jest zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta.
 
Wykorzystaj tę niepowtarzalną okazję na darmową pomoc prawną! 
Zadzwoń już teraz i umów się na konsultację: 512 290 055

Umów się na poradę

Skontaktuj się znami

Adres:

Biuro Park Nad Odrą
ul. Firlika 19
IV piętro pok. 402
71-637 Szczecin

Telefon:

Email

Napisz wiadomość

  Zgadzam się z Regulaminem strony

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Główne specjalizacje Kancelarii Machowski

  Zaangażowanie doświadczonego prawnika w sprawę rozwodową pozwoli zaoszczędzić czas, pieniądze, ale przede wszystkim wielu złych emocji.

  Kancelaria Machowski oferuje specjalistyczną pomoc prawną w sprawach dotyczących pieczy nad dziećmi, zapewniając wsparcie w procesie ustalania opieki i praw rodzicielskich.

  Prawomocny wyrok rozwodowy często nie kończy sporu małżonków o podział majątku. Jeżeli jesteś jedną ze stron takiego konfliktu warto skorzystać ze wsparcia adwokatów.

  W przypadku zatrzymania przez policję najważniejszy dla dalszego przebiegu Twojej sprawy może się okazać szybki kontakt z adwokatem.

  Kredyty walutowe, choć mogą wydawać się atrakcyjne z powodu niższych stóp procentowych, niosą ze sobą istotne ryzyko kursowe, które może znacząco wpłynąć na koszty spłaty. 

  Jako spadkobierca dziedziczysz nie tylko aktywa zmarłej osoby, ale również jej zobowiązania, o których możesz nawet nie wiedzieć.

  Kancelaria zapewnia obronę i wsparcie prawne dla osób poszukiwanych, w tym reprezentację w postępowaniach karnych i interwencje na wszystkich etapach procesu.

  Mediacja to jedna z dróg, której celem jest doprowadzenie do rozwiązania konfliktu pomiędzy jego stronami.